Kaş Kontürü

KAŞ DIZAYNI 

 

Uzun bir yüzü daha oval gösterebilir, yuvarlak bir yüzü daha dar gösterebilir, bitişik gözleri daha ayrık gösterebilir, ayrık gözleri daha yakın gösterebilir, şekilli gözlere vurgu verebilir, seyrelmiş kaşları gür gösterebilir, kaşı dökülenlere yeni kaş yapılabilir.

 

Kalıcı makyaj ile isterseniz kaş şeklinizi değiştirebilir, düşük kaşlarınızı kaldırabilir, eksik olan bölgeleri doldurarak daha güzel bir kaş görünümüne sahip olabilirsiniz.

 

 

Not: Tek tip kahverengi yada son derece yanlış olan siyah kaş uygulamalarından kaçınılmalı, her birimizin farklı ten renklerine sahip olduğu unutulmamalıdır.

Çok seçenekli doğal kaş renkleri arasında size ve cilt renginize uygun seçim yapılmalıdır.

 

 

 

KALICI KAŞ UYGULAMASI ile,

 

YAY GİBİ KAŞLARA KİM SAHİP OLMAK İSTEMEZ ..

 

Kalıcı makyaj kaş kontürü dediğimiz olay işte bu şekilde tüyler alınmadan araları doldurularak ve bir bütünlük sağlayarak bitkisel boyayı oraya yedirme işlemimizdir.
Kalıcı makyaj kaş müşterisi geldiğinde;


Önce sizlere ne istediğinizi, neden kalıcı makyaj yaptırmak istediğinizi sorarız.
Daha sonra sağ ve sol kaşlara bizim kişinin yüzüne yakıştırdığımız tasarımı, bir de kişinin istediği model yüze uygun olarak çizilir.

Sonrasında yapılacak bölge lokal krem ile uyuşturulur ve sanki seans boyunca kaşlarınız cımbız ile alınıyormuş gibi hissedersiniz.

Acısı az denilecek kadar yoktur. Kaşınıza yaptıracağınız kalıcı makyaj için ayırmanız gereken süre 1,5 saattir.

Sonrasında kişiye evde yapacağı bakımı anlatılır ve kesinlikle uzmanın tavsiye ettiği şekilde uygulanmalıdır.Kontrol amaçlı 2. rötuş ise 20-25 gün sonra doku iyileştikten sonra yapılmalıdır.