Gelin Makyajı

Gelin makyajı, herkesin yüz şekline uygun olarak farklı tasarlanması gerekir.

 

Güzel noktalarınızı ön plana çıkartmanız gerekir ve bunun için de profesyonel birinden yardım almanız şart olacaktır.

 

O gün sizin için en önemli günlerinizden biridir ve hassasiyetiniz benim için oldukça önemlidir.

 

İster yüzünüze uygun tasarımı bana bırakın, isterseniz ünlülerin gelin makyajlarından beğendiklerinizi yüzünüze göre tasarlayalım.

 

 

Gelinin yüz yapısı, düğün mekanı(kır düğünü, salon düğünü, otel vs.) gelinliğin rengi, gelin saçı, gelin adayının tarzı(doğal, abartılı makyaj tercihi)gibi ayrıntılar baz alınarak yapılan makyajdır. İstenirse Porselen olarakta uygulanır.

 

 

Makyajdaki Son Trendlere göre GELİN MAKYAJI

 

Gelin makyajımla tüm bakışlar üzerimde olsun diyorsanız; maddi durumunuzda iyi ise kuaförlerde herkese aynı renkleri uygulayan makyözler yerine Make Up Artist’ler ile anlaşın aradaki farkı göreceksiniz..


Bir gelinin makyaj yaptırırken en önemli dikkat etmesi gereken hususu makyajının gün boyu kalıcı olmasıdır.

Doğal ve duru bir cilt gelin makyajı için şarttır. Örneğin; 2012’de sarışın gelinler için turuncu, toprak renkleri ve uçuk renkler, kumrallar için ise pembe ve fuşya,esmerler için mat kırmızı dudak renkleri tercih edilmelidir.

 

Takma kirpikler ise çift kat sürülmüş yoğun maskara ile hacimlendirilmeli, gözler küçük ise içine çekilen beyaz kalem ile aydınlatılmalı, büyük ise içine ve dışına siyah çekilerek smokey(dumanlı)eyes makyajı tercihlerimdendir.

 

Göz şekline uygun eyeliner ise vazgeçilmezlerimdendir. İşte bunlar gelin saçı, gelinlik ve mekan baz alınarak yapıldığında sonuç muhteşem oluyor.Haydi harekete geçin, randevunuzu geç kalmadan alın.


En başarılı makyaj, içinizdeki gerçek kadını ustalıkla ortaya çıkaran tonlamalardır.

 

 

Airbrush ile Gelin Makyajı

 

Temptu AIRbrush makyaj ürünleriyle yıllardır film artistlerinde photoshop olmadan photoshop’lu görünüm yaratmak için kullanılan bu ürün gelin makyajı ve özel günlerinizde uygulanır.


Özel Makeup AIR Pod’unda bulunan silikon bazlı fondöten, allık ve aydınlatıcıyı bu teknolojik fırçası sayesinde dozajı abartmadan yüze eşit bir şekilde uygulanır, Leke ve kırışıklıkları da başarılı bir şekilde kapatır. Ve SONUÇ çok doğal, ağırlık hissi yok ve mükemmel kapatıcılık !!